• Легкоатлетичний забіг Seaside Marathon Odesa визначив переможців
12:27, 29 квітня

Легкоатлетичний забіг Seaside Marathon Odesa визначив переможців

28 квітня 2024 року в парку Перемоги та на проспекті Шевченка відбулась серія легкоатлетичних забігів.

Про це повідомили у міськраді.

Для учасників спортивного заходу провели руханку, забіги на дистанції 5 та 10 км, півмарафон (21,1 км), забіг «Шлях ветерана», скандинавську ходьбу та марафон (42,2 км).Змагання зібрали понад 500 учасників з різних областей України.

За підсумками легкоатлетичного забігу Seaside Marathon Odesa на дистанції 42,2 км кращий час показав Вадим Сапа (2:32:25), другим фінішував Максим Сушко (2:50:28), третім - Віктор Лазанюк (2:55:16).

Півмарафон 21,1 км виграв Роман Стоянов (1:08:34), другим був Казимир Альшевський (1:15:03), третім – Нанакі Дмитрик (1:16:24).

На дистанції 10 км швидшим від усіх був Віталій Раєв (34:35), другим став Євген Вавілов (36:26), третім – Михайло Бойко (37:07).На дистанції 5 км кращий результат був у Євгена Ясинського (16:13), другою закінчила дистанцію Анна Гілянчук (20:07), третім – Микита Луцкевич (20:25).

У скандинавській ходьбі на 5 км кращий час був у Юрія Малого (36:30), друге місце виборола Ірина Куракіна (37:43), третьою стала Вікторія Чабанова (41:21).

Кошти, зібрані під час заходу, будуть спрямовані на підтримку ЗСУ.